کردیت سام کی مینی پرسو تعیین اپراتور آیفون گیوی آیفون سیم آنلاکر آیفون

گیف کارتGIFTCARD چیست؟

گیف کارتGIFTCARD چیست؟

گیف کارتGIFTCARD چیست؟

اگر بخواهیم به طور روشن و واضح مفهوم گیفت کارت را توضیح دهیم باید بگوییم گیفت کارت نوعی اعتبار مجازی است و همان طور که از نامش مشخص است نوعی کارت هدیه است پس در این صورت اعتبار این کارت قابل انتقال به شخص دیگر نیست.

 

GIFTCARD

معمولاً گیفت کارت ها به صورت مجازی و به صورت اعتبار پولی در اکانت شخص با وارد کردن کد گیفت کارت شارژ می شوند که با این اعتبار می توانید برای خرید کالاها و خدمات الکترونیکی نظیر بازی، برنامه، کتاب، فیلم و موسیقی که معمولاً از طریق استور مربوطه قابل دانلود می باشند استفاده کنید و در برخی موارد کالاهای فیزیکی هم می توانید خرید کنید. به عنوان مثال گیفت کارت آیتونز برای استفاده در استور آیتونز یا اپ استور می باشد و گیفت کارت گوگل پلی یا اندروید مارکت قابل استفاده در استور گوگل پلی، گیفت کارت مایکروسافت در استور مایکروسافت و ایکس باکس ، گیفت کارت آمازون در آمازون ، پلی اسیتشن در سونی می باشد. به همین ترتیب باید گیفت کارت مورد نظر خود را برای خرید از استور مربوطه انتخاب نمایید.

جهت خرید گیفت کارت کلیک کنید.

کلمات کلیدی:گیف کارت GIFTCARD,انواع گیفت کارت,فروش گیفت کارت,گيفت كارت پلي استيشن,گيفت كارت پنج دلاري,گیفت کارت,گیفت کارت itunes چیست,گیفت کارت آمازون,گیفت کارت استیم,گیفت کارت اسپاتیفای,گیفت کارت برای کلش,گیفت کارت پلی استور,گیفت کارت پنج دلاری گوگل پلی,گیفت کارت چیست

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

مطالب مرتبط

نظرات شما

Verification: 0fb4399bd8276b8b کردیت سام کی مینی پرسو تعیین اپراتور آیفون گیوی آیفون سیم آنلاکر آیفون قالب فروشگاهی