کردیت سام کی مینی پرسو تعیین اپراتور آیفون گیوی آیفون سیم آنلاکر آیفون

موجود نبودن رنگ رزگلد برای آیفون 8

موجود نبودن رنگ رزگلد برای آیفون 8

موجود نبودن رنگ رزگلد برای آیفون8 

 

مینگ-چی کو یکی از تحلیل‌گران معروف بازار موبایل که عموما اطلاعاتش درباره شرکت اپل و بویژه آیفون‌ اطلاعاتی دقیقی به حساب می‌آید اعلام کرده احتمالا امسال شاهد معرفی آیفون رزگلد نخواهیم بود و آیفون ۸ صرفا با سه رنگ مشکی، نقره‌ای و طلایی به بازار عرضه خواهند شد.

این شایعه با یکی از تصاویری که اخیرا از آیفون ۸ منتشر شده هم همخوانی دارد. در این تصویر سه آیفون می‌بینیم که رنگ‌های طلایی، مشکی و نقره‌ای دارند. البته رنگ طلایی آیفون رگه‌های رنگ مسی هم دارد و در واقع ترکیب طلایی و مسی است.

 


اپل آیفون 8

به هر حال خیلی بعید هم نیست که اپل دست به چنین کاری بزند اما احتمالا بسیاری از طرفداران این رنگ از شنیدن خبر حذف آیفون‌های رزگلد حسابی پکر می‌شوند. رنگ رزگلد طرفداران خودش را پیدا کرده و حتی بعضی از تولیدکننده‌ها هم به سمت استفاده از این رنگ در گوشی‌های‌شان رفته‌اند.

مینگ-چی کو بر این نکته هم تاکید کرده که اپل هر سه مدل آیفون را هم‌زمان و در ماه میلادی سپتامبر معرفی خواهد کرد. او ادعا کرده عرضه گوشی‌ها هم پس از معرفی و به شکل هم‌زمان خواهد بود. بعضی از شایعات قبلی باعث شده بود گمان کنیم ممکن است در عرضه این مدل‌ها شاهد تاخیر باشیم اما اظهارنظر تیم کوک در این باره باعث شده این تردیدها تا حدی برطرف شوند. طبیعتا مثل همیشه باید این اخبار را با چاشنی کمی شک و تردید بخوانید چون ممکن است با انتشار اخبار و اطلاعات بیشتر بعضی از این پیشفرض‌ها تغییر کنند.

کلمات کلیدی:لوازم جانبی اپل آیفون 8 ,فروش لوازم جانبی اپل آیفون 8 ,انواع لوازم جانبی اپل آیفون 8 ,خرید لوازم جانبی اپل آیفون 8 ,

  • فروش انواع لوازم جانبی اپل آیفون 8 در فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی گوشی موبایل و تبلت ای مازون www.emazon.ir
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

مطالب مرتبط

نظرات شما

Verification: 0fb4399bd8276b8b کردیت سام کی مینی پرسو تعیین اپراتور آیفون گیوی آیفون سیم آنلاکر آیفون قالب فروشگاهی