کردیت سام کی مینی پرسو تعیین اپراتور آیفون گیوی آیفون سیم آنلاکر آیفون

شارژ شدن گوشی های هوشمند توسط یک نوع پودر

شارژ شدن گوشی های هوشمند توسط یک نوع پودر

شارژ شدن گوشی های هوشمند توسط یک نوع پودر

 

در حالی که گجت‌های مختلف مثل تلفن‌های همراه هوشمند زندگی را برای ما راحت‌ کرده‌اند، مشکلاتی را هم به وجود آورده‌اند. یکی از آن‌ها شارژ کردن این دستگاه‌ها است. استفاده از پاوربانک‌های مختلف فعلا یک راه حل به نظر می‌رسد، اما به نظر می‌رسد که محققان به تازگی به راه جدیدی دست پیدا کرده‌اند.

براساس اطلاعات منتشر شده محققان توانسته‌اند یک نوع پودر به وجود بیاورند که توانایی شارژ کردن دستگاه‌های مختلف را دارد. این پودر از آلومینیوم ساخته شده و در زمانی که با آب ترکیب می‌شود می‌تواند مقدار قابل توجهی انرژی تولید کند. با استفاده از این انرژی یک تانک اسباب‌بازی هم شارژ شده است.

گفته شده این کشف جدید خیلی تصادفی بوده است. محققان به این موضوع اشاره کرده‌اند که این اتفاق نیازی هم به هیچ کاتالیزوری ندارد و عملیات هم با سرعت بالای دنبال می‌شود. به طور مثال ۱ کیلوگرم پودر آلومینیوم می‌تواند ۲۲۰ کیلووات انرژی در سه دقیقه تولید کند. این روش سریع‌ترین حالت تولید انرژی بدون دخالت کاتالیزور است.

کلمات کلیدی:گوشی های هوشمند,لوازم جانبی سامسونگ,آیفون 8,آیفون 7 ,ال جی ,سونی,هواوی,شیائومی و…

  • فروش لوازم جانبی انواع گوشی های هوشمند ازجمله آیفون,سامسونگ,ال جی ,سونی و….. در فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی گوشی موبایل,تبلت و کالاهای دیجیتال ای مازون www.emazon.ir
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

مطالب مرتبط

نظرات شما

Verification: 0fb4399bd8276b8b کردیت سام کی مینی پرسو تعیین اپراتور آیفون گیوی آیفون سیم آنلاکر آیفون قالب فروشگاهی