کردیت سام کی مینی پرسو تعیین اپراتور آیفون گیوی آیفون سیم آنلاکر آیفون

تصاویر بدون حاشیه از گوشی اپل آیفون 8

تصاویر بدون حاشیه از گوشی اپل آیفون 8

تصاویر بدون حاشیه از گوشی اپل آیفون 8

 

اپل آیفون 8

بسیاری از تحلیل‌گران معتقدند آیفون ۸ طراحی بدون حاشیه خواهد داشت. گفته می‌شود این گوشی اولین آیفونی خواهد بود که صفحه‌نمایش اولد دارد. تا امروز هم تعداد بسیار زیادی شایعه و خبر درباره آیفون ۸، امکانات و طراحی آن منتشر شده است. با نزدیک شدن به زمان معرفی آیفون‌های جدید هم انتشار این اخبار شتاب بیشتری گرفته است. یکی از آخرین اخبار در همین زمینه تصاویر واضحی از آیفون ۸ در اختیارمان قرار داده است.

ادعا شده گوشی که در این تصاویر می‌بینیم آیفون ۸ است. در ساخت این مدل از فلز و شیشه استفاده شده و طراحی گوشی مطابق با شایعاتی است که تا به حال شنیده‌ایم. در پشت گوشی هم همانطور که مشخص است یک دوربین دوتایی عمودی قرار گرفته است. اخباری که تا امروز به دست‌مان رسیده بیان می‌کردند که آیفون ۸ حسگراثرانگشت و کلید خانه ندارد و به جای آن از یک سیستم تشخیص چهره استفاده می‌کند. این تصاویر هم نشان می‌دهند که دکمه خانه و حسگر اثر انگشت از آیفون ۸ حذف شده است.

آیفون ۸ بزودی و ظرف ماه‌های آینده معرفی خواهد شد و تا آن زمان انتشار مجموعه گسترده‌ای از شایعات درباره جدیدترین آیفون‌های شرکت اپل ادامه خواهد داشت.

  • فروش انواع لوازم جانبی گوشی موبایل اپل آیفون 8 در فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی گوشی موبایل,تبلت و کالاهای دیجیتال ای مازون www.emazon.ir

 

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

مطالب مرتبط

نظرات شما

Verification: 0fb4399bd8276b8b کردیت سام کی مینی پرسو تعیین اپراتور آیفون گیوی آیفون سیم آنلاکر آیفون قالب فروشگاهی