کردیت سام کی مینی پرسو تعیین اپراتور آیفون گیوی آیفون سیم آنلاکر آیفون

اپر پاور اپل چیست و چه کاربردی دارد

اپر پاور اپل چیست و چه کاربردی دارد

شاید نام ایرپاور اپل را در زمان معرفی آیفون ۸ و ۸ پلاس شنیده باشید، ایرپاور دارای یک سطح بیضی شکل می باشد که به اندازه ی کافی فضا برای شارژ کردن آیفون ۱۰، آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس و حتی یک اپل واچ را دارا می باشد و می تواند سه دستگاه را به طور همزمان شارژ نماید. ایرپاور با هدفون ایر پاد نیز کار می کند ولی فقط باید نسخه ی ایرپاد با قابلیت شارژ بی سیم را خریداری کرده باشید.
به احتمال زیاد نسخه ی جدید ایرپاد با قابلیت شارژ بی سیم همزمان با ایرپاور اپل عرضه گردند؛ هر چند که در هیچ یک از اخبار چنین مطلبی از سوی کمپانی اپل تایید نشده است. به گزارش مک اوتاکارا، تاریخ خاصی برای عرضه عرضه ی این گجت اعلام نشده است ولی در بخشی از گزارش منتشر شده، عرضه ی ایرپاور اپل در ماه مارس اشاره شده است و امکان خریداری آن از طریق فروشگاه های اپل (Apple Store) و سایت های ثانویه نظیر فروشگاه امازون و Best Buy اشاره شده است.

هنوز اطلاعاتی در خصوص قیمت ایرپاور منتشر نشده است ولی یکی از خرده فروش های لهستانی در زمان معرفی پرچمداران اپل در سال گذشته، پیش بینی کرده بود که قیمت این گجت پر کاربرد اپل ۱۹۹ دلار خواهد بود ولی بعید به نظر می رسد که یک فروشگاه ثانویه امکان دسترسی به این گجت را داشته باشد و به اطلاعات مربئط به آن بتواند دسترسی یابد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

نظرات شما

Verification: 0fb4399bd8276b8b کردیت سام کی مینی پرسو تعیین اپراتور آیفون گیوی آیفون سیم آنلاکر آیفون قالب فروشگاهی