کردیت سام کی مینی پرسو تعیین اپراتور آیفون گیوی آیفون سیم آنلاکر آیفون

آموزش فعال کردن مود رانندگی در گوشی موبایل آیفون

آموزش فعال کردن مود رانندگی در گوشی موبایل آیفون

آموزش فعال کردن مود رانندگی در گوشی موبایل آیفون

 

ویژگی جدیدی در iOS 11 با نام Do Not Disturb While Driving یا مود رانندگی وجود دارد که کاربر می‌تواند به هنگام رانندگی یا هنگامی که نمی‌تواند تماس‌ها را پاسخ دهد، آن را فعال کند. شاید هنگام رانندگی توجه راننده به صفحه گوشی خود نباشد، اما مطمئنا نمایش اعلانات می‌تواند حواس او را پرت کند؛ پس بهتر است قبل از شروع رانندگی از دست نمایش اعلانات خلاص شوید.

 

برای دسترسی به این حالت به قسمت Settings app رفته و حالت Do Not Disturb را انتخاب کنید.

در پایین Do Not Disturb While Driving گزینه Activate را لمس کنید.

این قابلیت به‌صورت پیش‌فرض در حالت Manually قرار دارد، اما می‌توانید آن را به حالت Automatically یا When Connected to Car Bluetooth دربیاورید. اگر خودروی شما بلوتوث دارد، گزینه آخر می‌تواند بهترین انتخاب شما باشد؛ چرا که در این صورت نیازی به حدس زدن مقدار سرعت شما با استفاده از GPS نخواهد بود. در غیر این صورت Automatically را انتخاب کنید.

هنگام فعال‌سازی این قابلیت گوشی شما پیغام دائمی را نمایش خواهد داد که در آن اشاره شده است شما به هنگام رانندگی هیچ‌گونه اعلانی دریافت نخواهید کرد.

اگر سعی بر باز کردن گوشی خود داشته باشید، موفق نخواهید شد و با پیغامی روبرو می‌شوید که به شما اجازه می‌دهد با انتخاب I’m Not Driving دستگاه خود را باز کنید.

پس از لمس I’m Not Driving حالت Do Not Disturb While Driving به‌صورت خودکار غیر فعال خواهد شد.

 

(1)

(2)

(3)

(4)

(5)

 

  • فروش انواع لوازم جانبی آیفون برای تمامی مدل های گوشی آیفون از جمله گارد,هندزفری اورجینال,کابل و… در فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی موبایل,تبلت و کالاهای دیجیتال ای مازون www.emazon.ir
کلمات کلیدی:فروش هندزفری اورجینال,جانبی اپل واچ,فروش گارد آیفون,فروش گارد آیفون x,انواع لوازم جانبی موبایل,قیمت انواع گارد موبایل,لوازم جانبی ساعت هوشمند,فروش انواع لوازم جانبی آیفون برای تمامی مدل ها,فروش انواع گیف کارت,
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

مطالب مرتبط

نظرات شما

Verification: 0fb4399bd8276b8b کردیت سام کی مینی پرسو تعیین اپراتور آیفون گیوی آیفون سیم آنلاکر آیفون قالب فروشگاهی