انلاک ایفون سیم انلاکر ایفون انلاک ایفون بلک لیست گیفت کارت دوربین شبکه

سامسونگ SAMSUNG GALAXY S9 در ماه ژانویه

سامسونگ SAMSUNG GALAXY S9 در ماه ژانویه

 سامسونگ SAMSUNG GALAXY S9 در ماه ژانویه

 

این روزها شاهد آرامش پیشاپیشانه قبل از طوفان در دنیای تلفن همراه هستیم، با این طوفان در این مورد آیفون 8 است که اپل در رویداد خود در 12 سپتامبر اعلام کرد.سامسونگ این را می داند. در حال حاضر اپل شماره یک رقیب در گوشی های هوشمند می باشد (از نظر فروش).در حال حاضر یک گزارش جدید از خانه شرکت کره جنوبی ادعا می کند آیفون 8 در واقع بر برنامه توسعه سامسونگ برای Galaxy S9 تاثیر می گذارد.
اما اگر انتظار داشته باشید که تاریخ های مشابه برای S9 سال آینده معتبر باشد، احتمالا اشتباه است. در عوض، سامسونگ ممکن است S9 را به زودی در اواخر ماه ژانویه، با فروش جهانی در اواسط ماه فوریه آغاز کند.
اگر این اتفاق بیفتد، به این معنی است که S9 در بازار بیش از دو ماه پیش از سلف خود در بازار قرار دارد. دلیل این امر این است که سامسونگ با ایجاد یک استراتژی برای دفاع از فروش خطوط طلای خود در برابر آیفون 8، که مطمئنا در اواخر سال 2017 و اوایل سال 2018، دنیای تلفن همراه بیرون خواهد آورد
گمانه زنی در مورد برنامه سامسونگ برای راه اندازی S9 بر این حقیقت است که سامسونگ صفحه نمایش OLED را برای گوشی در ماه نوامبر عرضه خواهد کرد. این دو ماه زودتر از زمانی است که همان چیزی که برای S8 اتفاق افتاده است، در ماه ژانویه سال جاری است.پانل های نمایش معمولا قبل از قطعات دیگر مانند ماژول های دوربین و موارد ظاهرا حمل می شوند. پس از حمل پنل، حدود دو تا سه ماه طول می کشد تا کل مونتاژ گوشی برگزار شود.
S9 باید فاکتور شکل طولی صفحه نمایش خود را حفظ کند,اما چیپ ست Qual-Cum Qualcomm از نوع جدیدی به بازار عرضه شده است (برای برخی از بازارها),که ممکن است Snapdragon 845 نامیده شود.همچنین می تواند تنظیم دوربین دوگانه مشابه شبیه به  Galaxy Note8 (و همچنین آیفون 8) استفاده شود.

 

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

مطالب مرتبط

نظرات شما

Verification: 0fb4399bd8276b8b گیفت کارت گوگل پلی گیوی ایفون سیم کارت آنلاکر آیفون تبادل لینک دستگاه رومینگ گیفت کارت کردیت سام کی تعیین مشخصات ایفون قالب فروشگاهی