کردیت سام کی مینی پرسو تعیین اپراتور آیفون گیوی آیفون سیم آنلاکر آیفون

ساعت جدید ورزشی سامسونگ

ساعت جدید ورزشی سامسونگ

ساعت جدید ورزشی سامسونگ

 

نمایشگاه ایفا شهریورماه امسال برگزار می‌شود و سامسونگ هم در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.

طبق حدس و گمان‌ها احتمالا در این نمایشگاه شاهد معرفی یک ساعت ورزشی جدید خواهیم بود. طبق اطلاعاتی که در اختیار داریم این ساعت هوشمند تقریبا آماده معرفی است و در حال حاضر اخباری درباره بررسی این ساعت در کمیسیون ارتباطات فدرال ایالات متحده آمریکا منتشر شده است.

سال گذشته هم سامسونگ از نمایشگاه ایفا به عنوان محلی برای معرفی نسل جدید ساعت‌های هوشمند Gear استفاده کرد بنابراین چندان حدس بی‌ربطی نیست که گمان کنیم امسال هم شاهد معرفی نوعی ساعت ورزشی جدید در این نمایشگاه خواهیم بود.

تنها چیزهایی که در حال حاضر می‌دانیم این است که Gear Sport از بلوتوث و Wi-Fi پشتیبانی می‌کند و احتمالا از طریق سیستم عامل Tizen کار خواهد کرد. هنوز مشخص نیست شکل این محصول بیشتر شبیه به یک ساعت هوشمند است یا شبیه به یک مچ‌بند ورزشی.

معرفی یک ساعت هوشمند مخصوص ورزش برای شرکت سامسونگ اقدامی بسیار عقلانی به نظر می‌رسد. اپل هم اخیرا تلاش کرده تمرکز خود را بیشتر روی جنبه‌های مربوط به ورزش و تناسب اندام اپل واچ بگذارد در حالی که سامسونگ در ساعت‌های Gear Watch بیشتر به ظاهری مدرن و مد روز توجه کرده و همین موضوع دلیل خوبی است که سعی کند با معرفی مدلی جدید به رقابت با اپل بپردازد و خلا بوجود آمده را جبران کند.

  • فروش لوازم جانبی انواع ساعت هوشمند از جمله انواع بند واچ برای انواع برند های ساعت هوشمند در فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی موبایل,تبلت و کالاهای دیجیتال ای مازون www.emazon.ir

کلمات کلیدی: لوازم جانبی موبایل,فروش لوازم جانبی موبایل,خرید لوازم جانبی موبایل,قیمت بند اپب واچ ,انواع لوازم جانبی ساعت هوشمند,انواع بند ساعت هوشمند,smart watch 3 بند فلزی,
smart watch ارزان,
smart watch اندروید,
smart watch اپل,
,watch smart
watch smartband ,

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

مطالب مرتبط

نظرات شما

Verification: 0fb4399bd8276b8b کردیت سام کی مینی پرسو تعیین اپراتور آیفون گیوی آیفون سیم آنلاکر آیفون قالب فروشگاهی