انلاک ایفون سیم انلاکر ایفون انلاک ایفون بلک لیست گیفت کارت دوربین شبکه

تصاویر لورفته از 3 گوشی آیفون در سال 2018

تصاویر لورفته از 3 گوشی آیفون در سال 2018

تصاویر لورفته از 3 گوشی آیفون در سال 2018 

 

سه گوشی آیفون ۲۰۱۸ به ترتیب با نام های آیفون ۹ (iPhone 9)، آیفون ایکس اس (iPhone XS) و آیفون ایکس اس پلاس (iPhone XS Plus) شناخته شده و تا دو ماه دیگر به صورت رسمی رونمایی خواهند شد. به تازگی تصویری از پنل جلویی هر سه گوشی آیفون سال جاری منتشر شده و ناچ استایل و کم حاشیه بودن آن ها را به رخ کشیده است.
اپل عرضه سه گوشی در سال جاری را تایید کرد. این شرکت تا مدت ها عادت داشت تنها دو آیفون در هر سال عرضه کند، اما به نظر می رسد روال کمی تغییر کرده است. برخلاف سال گذشته که تنها یک پرچمدار عرضه شد، امسال یک مدل تحت عنوان آیفون ۹ به عنوان جانشین آیفون ۸ و ۸ پلاس و دو مدل بالارده معرفی می شوند. آیفون ایکس اس جایگزین مستقیم آیفون ۱۰ بوده و مدل پلاس نیز یک فبلت غول پیکر محسوب می شود.
برخلاف تصور، جانشین آیفون ۸ قرار نیست یک نمایشگر ۴.۷ اینچی داشته باشد و در عوض به یک صفحه نمایش ۶.۱ اینچی مجهز خواهد شد. تا امروز درباره ظاهر این گوشی و دو مدل دیگر نیز شایعات و اخبار زیادی شنیده بودیم، اما انتشار تصویر پنل جلویی هر ۳ آیفون ۲۰۱۸ به آن ها پایان می دهد. همانطور که انتظار داشتیم هر سه گوشی ناچ استایل بوده و حاشیه های بسیار کمی در اطراف نمایشگر دارند.
سبک طراحی هر سه از آیفون ایکس الهام گرفته شده است، با این تفاوت که اطراف نمایشگر مدل اقتصادی (آیفون ۹) حاشیه های بیشتری وجود دارد. در تصویر زیر به ترتیب از چپ به راست شاهد آیفون ایکس اس، آیفون ۹ و آیفون ایکس اس پلاس هستیم.
مدل پرچمدار اول دارای نمایشگری ۵.۸ اینچی است، اما این اندازه برای مدل پلاس به ۶.۵ اینچ افزایش پیدا می کند. از پنل جلویی سه گوشی آیفون ۲۰۱۸ دو تصویر از منابع مختلف منتشر شده است که به راحتی می توان متوجه شد هر دو کاملا شبیه به یکدیگر هستند.
خوشبختانه ال جی به نحوه تولید پنل های ال اسی دی به منظور به کار بردن آن ها در گوشی های هوشمند دارای حاشیه های بسیار کم پی برده است، به همین دلیل آیفون ۹ با وجود داشتن چنین پنلی، از نظر زیبایی چیزی از دو مدل پرچمدار دیگر کم ندارد.

 

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

مطالب مرتبط

نظرات شما

Verification: 0fb4399bd8276b8b گیفت کارت گوگل پلی گیوی ایفون سیم کارت آنلاکر آیفون تبادل لینک دستگاه رومینگ گیفت کارت کردیت سام کی تعیین مشخصات ایفون قالب فروشگاهی