کردیت سام کی مینی پرسو تعیین اپراتور آیفون گیوی آیفون سیم آنلاکر آیفون

به زودی انتشار نسخه آزمایشی اندروید ANDROID 8 برای گلکسی اس GALAXY S8

به زودی انتشار نسخه آزمایشی اندروید ANDROID 8 برای گلکسی اس GALAXY S8

انتشار نسخه آزمایشی اندروید ANDROID 8 برای گلکسی اس GALAXY S8

در خبر های منتشر شده خواندیم سامسونگ تا اوایل سال 2018 به روز رسانی اندروید 8 را برای گوشی‌های خود منتشر نمی‌کند. بنابراین می‌توان انتظار داشت نسخه آزمایشی اندروید اوریو تا اواخر سال 2017 در دسترس افرتد قرار گیرد.

بر اساس گزارش به دست آمده، سامسونگ روز 31 اکتبر (امروز) نسخه آزمایشی اندروید اوریو را برای گلکسی اس 8 منتشر خواهد کرد. کاربران می‌توانند با استفاده از برنامه Samsung Beta Program نسخه آزمایشی را روی دستگاه خود نصب نمایند. البته این خبر هنوز به طور رسمی تایید نشده است.

 در این گزارش امده که کشورهای آمریکای شمالی  ، انگلستان و آمریکای شمالی و همچنین کره جنوبی اولین کشورهایی خواهند بود که نسخه آزمایشی اندروید 8 را دریافت می کنند. در فاز بعدی کاربران در کشورهای آلمان،چین، هند، فرانسه، لهستان و اسپانیا نسخه بتا اندروید اوریو را دریافت می‌کنند.

پس از این کشورها نیز تا پایان سال 2017 این نسخه به روز رسانی برای سایر کاربران در نقاط دیگر جهان نیز منتشر خواهد شد. نسخه آزمایشی به سامسونگ کمک می‌کند تا ایرادات احتمالی را به کمک کاربران بیابد و تا عرضه نسخه اصلی اندروید 8، تمام ایرادات آن را رفع نماید.

 

  • فروش انواع لوازم جانبی گوشی موبایل سامسونگ گلکسی اس SAMSUNG GALAXY S8 در فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی گوشی موبایل,تبلت و کالاهای دیجیتال ای مازون www.emazon.ir

 

 

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

مطالب مرتبط

نظرات شما

Verification: 0fb4399bd8276b8b کردیت سام کی مینی پرسو تعیین اپراتور آیفون گیوی آیفون سیم آنلاکر آیفون قالب فروشگاهی